„no sides, just good vibes”, czyli boho niebo

Wesele w stylu boho – czy naprawdę wiesz co składa się na ten styl?

Zacznijmy od początku. Boho jest skrótem od terminu bohema – nazwy środowiska artystycznego, które w XIX wieku zaczęło manifestować swoją twórczość, niezależność, unikanie konwenansów i materializmu.

Jak wygląda zatem ślub w stylu boho?

Najważniejszą myślą przewodnią organizowania wesela w stylu boho jest unikanie konwencji. Wesele ma odzwierciedlać Was jako ludzi. Styl ten wyróżnia się bliskością natury. Doskonałym miejscem będzie sielankowy Folwark Wąsowo ? lub zakątek na wsi, stara stodoła, dzika zielona łąka, własny ogród, a nawet szklana szklarnia bo kreatywność w tym przypadku nie ma granic.

Trend ślubny boho charakteryzuje się luzem i autentycznością, dlatego Panny Młode często decydują się na koronkowe suknie, piękne wianki ślubne, bukiety z polnych kwiatów czy oryginalną biżuterię.?

W mojej pracy często wykorzystuję nieszablonowe dodatki: łapacze snów, bajkowe światełka, girlandy z kwiatów, urocze lampiony i świece czy dodatki w stylu vintage. Uwierzcie mi dekoracje w stylu boho są bardzo wyrafinowane! Obejrzyjcie co przygotowałam dla pięknej Pauliny i Tomka! ?

 

Joanna
Napisz do mnie, chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania


kwiaty: JOANNA KRUK | fotograf: Gałązka fotografia | miejsce: Folwark Wąsowo